Sdílet
Zešílel snad Krap?

8. 11. 2011 v 19.26

I když tušíme, že nás po říjnové Upíří stezce někteří z téměř pěti set návštěvníků určitě označili za šílené a zvažovali žaloby za traumata svých dětí, způsobená až příliš realistickými démony a příšerami, mohlo by se zdát, že se uklidníme.

Ale my pro Vás máme ještě praštěnější akci: Velký bystrcký bazar. Máte doma věci, kterých se potřebujete zbavit? Knihy, hračky, sportovní potřeby, dětské ošacení, CD, DVD, počítačové hry, hrníčky, ozdoby a podobně? Přijďte je prodat! Chcete výhodně koupit? V sobotu 26. listopadu od 13 do 17 hodin v jídelně školy Heyrovského 32 můžete obojí.

Že na tom nic šíleného nevidíte? Ohó! Velký bystrcký bazar není jen nákup a prodej, Velký bazar je i doprovodný program – a ten bude stát za to.

Divadlo Lízy Pařízkové, prohlídka Školky tety Lenky, porada s veterinářkou, to pořád ještě nic není. Ale co takhle závod suchozemských želv ve sprintu? Máte doma želvu? Přineste ji a vyhrajte Bystrckou želvu 2011! Nemáte želvu? Přijďte fandit šampiónům v běhu na jeden metr!

Nebo vás jen fandění nebaví? A co takhle trus? Nemáte-li želvu, zkuste jinou soutěž – První bystrcký šampionát ve sběru a sušení ježčího trusu!

A pro všechny na závěr tombola. Každá vstupenka je slosovatelná. Sponzoři se předháněli v darech – vyhrajte třeba půjčení poníka.

Pomůžete nám? Máte-li čas, přijďte nám pomoci s organizací bazaru.

Plán našich dalších akcí na celý školní rok najdete na www.krap32.cz. Chceme připravit odvážným dětem s rodiči

dobrodružný zážitek (leden, Polární noc). Chystáme výtvarnou soutěž i nový Den pro rodiny. Klub rodičů chce vybudovat přírodní učebnu na školní zahradě a vybavit další relaxační koutky ve škole. A máme i další nápady.

Smělým plánům podřídila Valná hromada sdružení také rozpočet. Prostředky chce sdružení získat z více zdrojů. Už minulý týden byly podány některé žádosti o dotace, další se ještě připravují.

Oslovili jsme sponzory s příznivým výsledkem, a budeme hledat další. Snažíme se získat co nejvíce prostředků vlastními silami. Veškeré výtěžky z našich akcí používáme ve prospěch dětí a činnosti Klubu.

Významným zdrojem peněz jsou i členské příspěvky. Jejich výši po úvaze stanovila valná hromada na 100 Kč za člena a školní rok. Lze je zaplatit na třídních schůzkách 15. listopadu nebo kdykoliv převodem na účet sdružení 5991951001/5500 s uvedením jména a příjmení člena, třídy dítěte a e-mail do vzkazu pro příjemce.

I díky členským příspěvkům si děti z prvního stupně mohou od listopadu na chodbách užívat polstrované lavice, stůl na ping-pong, koše na basketbal a ribstoly. Na jejich pořízení významně přispěla také MČ Brno-Bystrc.

*

V den třídních schůzek se uskuteční volby do Školské rady. Tvoří ji po dvou osobách zástupci zřizovatele, učitelů a rodičů a volí se na tři roky. V její pravomoci je například schvalování školního řádu a pravidel pro hodnocení žáků, projednává také návrh rozpočtu školy, inspekční zprávy a podává podněty řediteli a zřizovateli školy a státní správě.

Pro následující tři roky se o místo ve Školské radě rozhodli usilovat Jana Benešová a Vojtěch Máša. Oba jsou velmi pracovitými členy výboru Klubu rodičů. Paní Benešová zkušenosti s prací ve Školské radě už má. Výbor Klubu rodičů je podporuje. Prosíme, dejte jim ve volbách svůj hlas.

Příspěvky i přímá pomoc pomáhají zpříjemňovat dětem pobyt ve škole. Zůstaňte nebo se staňte našimi členy a pomozte nám v činnosti Klubu. Děkujeme.

7. listopadu 2011

Michaela Lužová
předsedkyně Klubu rodičů a přátel
606 760 742, info@krap32.cz, www.krap32.cz

Ke stažení

Leták pro rodiče (PDF)

 

Zanechte komentář