Sdílet
Školní rok jsme zahájili piknikem

24. 6. 2019 v 19.29

Milí rodiče, milé děti,

děkujeme za účast na zahajovacím pikniku roku 2019/2020. Společnými silami jsme si připravili pohoštění a strávili příjemné odpoledne u ohně nebo sportováním na hřišti. Budeme rádi, když se brzy zase potkáme!

VÁŠ KRAP

 

Vážení a milí rodiče,

ve čtvrtek 5. 9. 2019 od 18 hodin proběhne piknik na školní zahradě u altánu k příležitosti zahájení školního roku 2019/2020.

Na stejný den jsou plánované i třídní schůzky pro 2. – 9. ročník, proto se budeme scházet postupně – jak schůzky skončí.

Rodiče s dětmi, kteří nemají tř. schůzky nebo na ně nejdou, se mohou scházet na hřišti od 17 hodin, využít školní hřiště pro hry s dětmi a rozhlédnout se po areálu. Vstup do areálu a místo pikniku najdete ZDE.

Pro děti vezmeme míče, létající talíř a drobné hry na školní hřiště, můžete vzít i vlastní osvědčené hry. Bude-li vhodné počasí, můžete si přinést pálky a míče na badminton nebo na ping pong.

Občerstvení zajistíme společnými silami – přineste si, co máte rádi – např. buchty, slané záviny, ovoce, nebo zeleninu – vytvoříme společný raut :-)

Možnost opéct si vlastní špekáčky – dřevo na oheň, opékací vidlice a tácky budou k dispozici.

U altánu je omezené množství židliček, proto je vhodné přinést vlastní deku na sezení.

Těšíme se na setkání a přejeme pohodové zahájení školního roku.

Máte-li nápad na vylepšení pikniku, můžete se nám ozvat na mail krap32.zsheyrovskeho@gmail.com, nebo se přihlásit přímo na místě.

VÁŠ KRAP

piknik 2019

 

Zanechte komentář