Upíří keška 2021: Informace pro účastníky

Aktualizováno 6. 11. 2022

Upírka keška 2022_titulka

 

Vítejte na cestě za dobrodružstvím! Od neděle 6. . listopadu do neděle 20. listopadu 2022 pro všechny odvážlivce připravil Klub rodičů a přátel ZŠ Heyrovského 32 hru v temném lese. Vydejte se po setmění na stezku a hledejte kód k truhle s pokladem.

Stezka začíná na rozcestí u tunelu pod Starou dálnicí, ve směru od ulice Štouračovy (https://mapy.cz/s/kaferudabo; souřadnice 49.2127489N, 16.5212292E). Na start vás upozorní cedulka, pak se vydejte po panelové cestě nahoru směrem ke Staré dálnici. Po trase vás povedou malé reflexní značky na stromech. Značky jsou vidět, jen když se na ně posvítí, je proto nutné jít s baterkou, svítit si mobilem nestačí! Doporučujeme kvalitní baterku nebo čelovku, nejlépe s úzkým světelným kuželem. Když padne mlha nebo se počasí jinak zhorší, je kvalitní baterka o to důležitější.

Pozorně se dívejte, na trase jsou čtyři zvláštních reflexní značky, v okruhu pěti metrů kolem nich najdete části kódu pro otevření truhly s pokladem. Až najdete čtvrtou zvláštní reflexní značku, nejste od truhly s pokladem dál než pět metrů metrů; hledejte všemi směry. Dobře uděláte, když si s sebou vezmete kousek papíru a tužku, případně mobilní telefon, abyste si mohli kód poznamenat. Pozor, nalezený kód si dobře poznamenejte. Na zámku vkládejte kód na straně označené šipkou. Jako pomůcku pro zaznamenání kódu můžete využít:

kartička2022_upíří keška

Stezka je dlouhá přibližně 2,5 km a není vhodná pro kočárky. Nezapomeňte na dobré boty, které snesou bláto. Pokud si nebudete vědět rady nebo v případě poškození stezky, volejte na telefonní číslo 608 612 132. Prosíme všechny účastníky, aby na stezce dodržovali všechna platná nařízení o nošení roušek, odstupech a zákazu vycházení.

Pokud se vám hra líbí, můžete nás podpořit jakoukoliv částkou, a to v hotovosti v cíli nebo mobilní platbou na transparentní účet č. 5991951001/5500 pomocí přiloženého QR kódu. Vše jde ve prospěch dětí ze ZŠ Heyrovského 32 v Bystrci.

Upiri keska prispevek, QR

 

Ke stažení

Pomůcka (pdf)