Upíří keška 2020: Informace pro účastníky

Aktualizováno 18. 11. 2020, 12:59

banner-keska

 

Vítejte na cestě za dobrodružstvím! Od soboty 14. listopadu do neděle 29. listopadu 2020 pro všechny odvážlivce připravil Klub rodičů a přátel ZŠ Heyrovského 32 hru v temném lese. Vydejte se po setmění na stezku a hledejte kód k tajné schránce.

Stezka začíná na rozcestí u tunelu pod Starou dálnicí, ve směru od ulice Štouračovy (https://mapy.cz/s/kaferudabo; souřadnice 49.2127489N, 16.5212292E). Na start vás upozorní cedulka, pak se vydejte po panelové cestě nahoru směrem ke Staré dálnici. Po trase vás povedou malé reflexní značky na stromech. Značky jsou vidět, jen když se na ně posvítí, je proto nutné jít s baterkou, svítit si mobilem nestačí! Doporučujeme kvalitní baterku nebo čelovku, nejlépe s úzkým světelným kuželem. Když padne mlha nebo se počasí jinak zhorší, je kvalitní baterka o to důležitější. V oblasti je více podobných her, Klub rodičů organizuje pouze Upíří kešku, kterou poznáte právě podle reflexních značek.

Pozorně se dívejte, na trase je sedm zvláštních reflexních značek, v okruhu pěti metrů kolem nich najdete části kódu pro otevření tajné schránky. Až najdete sedmou zvláštní reflexní značku, nejste od tajné schránky dál než pět metrů metrů; hledejte všemi směry. Dobře uděláte, když si s sebou vezmete kousek papíru a tužku, případně mobilní telefon, abyste si mohli kód poznamenat. Využít můžete i pomůcku, která je ke stažení pod článkem. Pozor, nalezený kód si dobře prohlédněte, věnujte pozornost i barvám. Na zámku vkládejte kód na straně označené šipkou.

 

UPIRI KESKA ZAMKY_web2

Stezka je dlouhá přibližně 2,5 km a není vhodná pro kočárky. Nezapomeňte na dobré boty, které snesou bláto. Pokud si nebudete vědět rady nebo v případě poškození stezky, volejte na telefonní číslo 608 612 132. Prosíme všechny účastníky, aby na stezce dodržovali všechna platná nařízení o nošení roušek, odstupech a zákazu vycházení.

Pokud se vám hra líbí, můžete nás podpořit jakoukoliv částkou, a to v hotovosti v cíli nebo mobilní platbou na transparentní účet č. 5991951001/5500 pomocí přiloženého QR kódu. Vše jde ve prospěch dětí ze ZŠ Heyrovského 32 v Bystrci.

Upiri keska prispevek, QR

 

Ke stažení

Pomůcka (.pdf)

 


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat