Sdílet
Valná hromada se sejde tuto středu

17. 10. 2011 v 21.14

Jak už víte, na tuto středu 19. října je svolána Valná hromada Klubu rodičů. Po ní bude ihned následovat pracovní setkání, na kterém bude propírána především Upíří stezka 21. října a listopadový bazar. Dosluhující výbor se těší na všechny členy sdružení od 18. hod. v cukrárně Smile v Bystrci za kostelem. Občerstvení a nealkoholické nápoje jsou zajištěny.

Již od minulého týdne máte možnost se seznámit s dokumenty, které výbor pro shromáždění členů připravil. Zbývá ještě uzavřít kandidátní listinu do výboru sdružení na tento školní rok. Do této chvíle projevili zájem podílet se na práci výboru

1.B         Zita Žaludová
2.A         Jana Francová
2.B         Hana Jindrová
3.A         Aleš Stehno
3.B         Lea Župková
4.A         Marie Veselá
4.C         Alena Jankotová, Viktor Lošťák
5.A         Veronika Veselá
6.A         Jana Benešová, Hana Klepárníková, Marie Šťouračová
6.B         Vojtěch Máša
7.A         Michaela Lužová, Hana Klimešová
7.B         Blanka Adamcová
8.B         Kateřina Malinková

Ideální stav nastane, pokud každá třída bude mít ve výboru alespoň jednoho zástupce. Kandidátní listina bude uzavřena až těsně před hlasováním členské schůze. Pokud máte i Vy ostatní zájem stát se členem výboru, přijďte na Valnou hromadu nebo alespoň napište na info@krap32.cz.

Každý člen Klubu rodičů může volit a být volen do výboru Klubu. Obdobně to platí pro funkci kontrolora. Všichni členové bez rozdílu mohou podávat návrhy týkající se práce Klubu rodičů, mají právo si u Výboru Klubu stěžovat nebo jej kritizovat.

Valná hromada rozhoduje o činnosti, hospodaření a rozpočtu. Stanovuje výši členských příspěvků a volí výbor Klubu rodičů. Kontrolora Valná hromada 19. října volit nebude, touto funkcí byl minulou členskou schůzí pověřen až do konce školního roku 2012/2013 Vojtěch Máša.

Zanechte komentář


„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich