Archiv rubriky ‚Chystá se’

Výroční schůze 2018

12. 11. 2018 v 16.34

Aktuálně proběhlo pracovní setkání 24. 10. 2018. Zápis najdete ZDE.

Na 28. 11. 2018 je od 17 hod v cukrárně Smile plánována Výroční schůze klubu. Budeme diskutovat nad možnými novými akcemi Klubu rodičů i plánovat ty zaběhnuté. Máte-li zájem se s činností klubu seznámit osobně, jste na výroční schůzi srdečně zváni. Můžete se ozvat předem na mail krap32.zsheyrovskeho@gmail.com nebo rovnou přijít do cukrárny v uvedený termín. Těšíme se na Vás!

 

 

 

 

Hledáme účetní

11. 11. 2018 v 19.01

Činnost Klubu rodičů je závislá na doborovolné pomoci rodičů dětí ZŠ Heyrovského a přátel školy. V současné době nám chybí účetní, která/ý zvládne nebo je schopna/en se naučit vypracovat účetnictví neziskové organizace (právní forma – zapsaný spolek). Jestliže jste Vy tím člověkem, který by si minimálně jedenkrát ročně udělal čas na spolupráci, uvítáme Vás mezi námi. V ideálním případě se pak můžete účastnit našich pravidelných schůzek a zapojit se i do další činnosti klubu. Pokud však budete chtít spolupracovat pouze na účetních záležitostech, můžeme se domluvit. Zájemci se mohou hlásit na krap32.zsheyrovskeho@gmail.com nebo přijít na některé pracovní setkání.

Upíří stezka – ztráty a nálezy

3. 11. 2018 v 08.00

Děkujeme návštěvníkům Upíří stezky. Doufáme, že si večer užili stejně jako my!

V temném lese jsme našli:

kšiltovku

dětské rukavičky

parádní dětskou zimní botičku velikosti 21 – pouze pravou.

Jestliže některou z věcí postrádáte, napište na krap32.zsheyrovskeho@gmail.com a domuvíme se na předání věcí.

 

 

!AKCE SE KONÁ ZA KAŽDÉHO POČASÍ!

Máte odvahu vkročit do temného lesa plného strašidel, upírů a vlkodlaků? Do lesa, kde ožívají hrůzostrašné příběhy naplněné vřískotem i tichým plížením zombíků? Do skutečného lesa, kde realitu od nestvůr neodděluje obrazovka počítače? Pokud ano, čekáme jen na vás!

Upírka2018

 

Krap nově na Gmailu

10. 10. 2018 v 16.16

Na vědomost se dává, že s platností od dnešního dne měníme mailovou adresu. Veškerou komunikaci, náměty a dotazy můžete směřovat na adresu: krap32.zsheyrovskeho@gmail.com. Děkujeme.

Příspěvky na školní rok 2018/2019

6. 9. 2018 v 13.52

Rozhodnete-li se podpořit činnost Klubu rodičů svým příspěvkem v tomto školním roce, můžete tak učinit následujícími způsoby:

  • v hotovosti v den třídních schůzek třídnímu učiteli – 11. září (2. – 9. třída) a 2. října (1. třída). Pro evidenci členů a úhrad příspěvků bude k dispozici formulář, do kterého uveďte svoje jméno, příjmení, případně také e-mail – využijeme ho pro zasílání občasných informací o činnosti klubu.
  • převodem na účet Klubu rodičů č. 5991951001/5500. Pokud uhradíte bezhotovostně, napište prosím na adresu krap32.zsheyrovskeho@gmail.com Vaše jméno, příjemní, datum platby a třídu dítěte (nebo se zapište na formulář, který bude k dispozici u třídního učitele v den konání třídních schůzek a uveďte formu úhrady BP – bankovním převodem).
  • v hotovosti na pracovním setkání KRAPu

Poskytnutím uvedených údajů souhlasíte s jejich zařazením do databáze Klubu rodičů a přátel ZŠ Heyrovského 32. Dále také s jejich zpracováním dle Souhlasu se zpracováním osobních údajů. V souladu se Zákonem na ochranu osobních údajů č. 101/200 Sb. a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 se Klub zavazuje, že údaje neposkytne třetím osobám.

 

Výše členského příspěvku je minimálně 200,-. Členem je rodič, ne děti.

 

Děkujeme za Vaše příspěvky, které využijeme ve prospěch dětí a rodičů ZŠ Heyrovského.

Máte-li nápady, čas a chuť ovlivnit další směřování Klubu rodičů, uvítáme Vás na našem pracovním setkání.

Váš KRAP

 

 

Přejeme pohodový začátek školního roku

1. 9. 2018 v 13.15

Prázdniny nám letos nadělily spoustu slunečných a teplých dní. Věříme, že rodiče i děti si odpočinuli a načerpali nové síly na další školní rok.

KRAP vám přeje, aby ten vstup do nového roku 2018/2019 byl co nejhladší, a aby prázdninami neskončila zábava a čas s kamarády. I my se budeme snažit přispět k pohodě ve škole i mimo ni.

Těšíme se na setkání s Vámi – ať již na některé akci, kterou budeme pořádat nebo na pracovním setkání, kde organizaci a chod klubu plánujeme a realizujeme.

Termíny pracovních setkání najdete zde.

Váš KRAP

 


„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich