Archiv rubriky ‚Chystá se’

Upíří stezka 2017

26. 10. 2017 v 20.23

Ani letos nepřijdou příznivci strašidelné stezky o dobrodružný zážitek v setmělém lese. Upíří stezka již po sedmé!

Výstřižek

 

 

Mrazivé dobrodružství počtvrté. Je tu opět Polární noc

21. 1. 2016 v 21.20

Už počtvrté je tu šance zažít něco výjimečného. Mrazivé dobrodružství pro odvážné, které žádný led, sníh ani rampouchy nezkruší; výprava jen pro drsné muže a ženy, pro ty nejtvrdší z nás. Polární noc.

Polární noc, to je noc pod širým nebem na zamrzlé hladině Brněnské přehrady. Noc strávená ve spacáku, ve stanech, s horkým čajem a podivnými historkami. Noc, kdy si užijete zářivých hvězd na černé zimní obloze, houkání sov, temného dunění praskajícího ledu a plíživých přízraků z děsivých příběhů. Noc, na kterou vaše děti nezapomenou.
polarni-noc-IV-2Čtvrtý ročník akce, pořádané Klubem rodičů a přátel ZŠ Heyrovského 32 se koná v sobotu 13. února. Polární noc je určena pro děti všeho věku s dospělým doprovodem. Potřebujete na ni  teplé oblečení, spacák, karimatku, hrnek na čaj, něco na zub, velmi vhodný je i stan a jistě i notná dávka odvahy. Odměnou vám bude zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Na místě dostanete tolik čaje, kolik vypijete, a k tomu osvědčení pravého bystrckého polárníka.

Tábořit se bude na ledu v oblasti Kozí horky, případně jinde, podle přání účastníků a počasí. Vstup je volný, je však třeba se přihlásit do čtvrtka 11. února na info@krap32.cz nebo 604 761 154 (Viktor). Bližší informace najdete na www.krap32.cz nebo zavolejte. Neváhejte, bystrckým polárníkem se nemůžete stát každý den!

Související

Petr Mazálek: Polární noc a upíří paradox
Polární noc bude i když nemrzne
Polární noc potřetí
Petr Mazálek: Polární moc (noc) slůvka ano
Bystrcké polárníky ohrožovaly želvy a déšť
Bystrčtí polárníci přespali na ledě Brněnské přehrady (Rovnost)
Stránky Klubu rodičů
Polární noc bude!
Polární noc podruhé: -2013°B
Tomáš Přibyl: Přežil jsem Polární noc (2012)
Polárníky zahřála odvaha a nadšení (2012)

Upíří stezka 2015: Foťte a vyhrajte

6. 11. 2015 v 21.07

fotosoutěž upíří stezka 2015Novinkou letošního ročníku Upíří stezky je fotografická soutěž. Vy všichni, kteří berete s sebou na strašidelnou procházku lesem i své fotoaparáty, abyste zaznamenali bystrcké příšery a děsivou atmosféru pro další generace, máte teď šanci vyhrát zajímavou cenu. Stačí, abyste nám své fotky poslali do neděle 15. listopadu na e-mail info@krap32.cz. Všechny došlé snímky uvidíte v naší virtuální webové galerii, autora toho nejpovedenějšího odměníme zajímavou cenou. Foťte a vyhrajte!

(ind)

Upíří stezka bude i letos

19. 10. 2015 v 09.10

Upíří stezka, noční vycházka strašidelným lesem v okolí Bystrce, se bude konat i letos. V předchozích letech dosáhla akce, pořádaná Klubem rodičů při základní škole Heyrovského, mimořádné popularity.

„Upíří stezku pořádáme již čtvrtým rokem a návštěvnost se neustále zvyšuje. Letos přišlo už přes pět stovek dětí a celkem více než tisíc osob,“ řekla loni na podzim po čtvrtém ročníku Upíří stezky Blanka Adamcová, jedna z organizátorek.

Vysoká návštěvnost na jedné straně organizátory velmi těší, na straně druhé se jí však obávají.

„Zvládnout průchod tisíce osob po trase je velmi obtížné. Navíc se z vycházky setmělým lesem vytrácí kouzlo romantiky, když jdou lidé jeden za druhým v zástupu,“ popsala problémy Zita Žaludová, předsedkyně Klubu rodičů. „Pokoušeli jsme se pro letošní ročník najít nový model, uvažovali nad jinou lokalitou. Po dlouhé diskuzi nad mnoha variantami jsme se však nakonec vrátili k místu, kde se stezka konala už čtyřikrát.  Nikde jinde v Bystrci nelze akci zakončit táborákem a oheň k strašidlům prostě patří.“

Letošní Upíří stezka se bude konat v sobotu 7. listopadu.

„Přestože se znovu projdeme, už popáté, stejným lesem, vynasnažíme se, aby letošní trasa byla zase v něčem jiná a překvapivá,“ slíbila Zita Žaludová.

-vl-

 

Na zábavném odpoledni se bude soutěžit o nejlepší salát

28. 9. 2015 v 20.09

bdpz[1]Na zábavně-sportovně-vandrovací odpoledne v pátek 2. října vás zve bystrcká základní škola Heyrovského 32. Kromě různých úkolů a legrácek bude součástí odpoledne také soutěž o nejlepší salát – ovocný, zeleninový, těstovinový nebo jakýkoli jiný. Máte-li svou originální recepturu, přijďte vyzkoušet, jak bude chutnat ostatním a třeba něco vyhrát! Zlatým hřebem odpoledne bude také slavnostní předání prvních cvičebních strojů právě vznikajícího outdoor fit parku v areálu školy, které pro děti pořídil Klub rodičů a přátel ZŠ Heyrovského za finančního přispění statutárního města Brna.

Odpoledne pro rodiče s dětmi začne v 15:30, přijít můžete až do šesté večer. Vstup volný.

Heyrák slaví čtyřicítku. Zve na zahradní slavnost

22. 6. 2015 v 08.19

zahradniSlavnost15-A3-ak2Na zahradní slavnost u příležitosti čtyřicátého výročí založení zve základní škola na Heyrovského 32 v Brně-Bystrci. Přijďte na setkání žáků, rodičů, absolventů, členů učitelského sboru a přátel školy. Vstupenkou je květina v klopě.

Na zahradní slavnosti vás čeká bohatý program včetně sportovního klání mezi žáky, učiteli a rodiči, soutěže o nejlepší závin ale třeba i vlkodava. Začíná se ve čtvrtek 25. června v 17 hodin v areálu školy. Za podporu děkujeme Zoo Brno.

 

Léto s pověstmi

26. 3. 2015 v 11.29

maracaibo-824Letní dětský tábor, v němž se octnete v oživlých českých pověstech se vším všudy. Šemík, Horymír, Kazi i s tetou a vše, co k tomu náleží, to je tábor Maracaibo v Olešínkách od 18. do 31. července. Více informací na maracaibo.cz, tabor.maracaibo@seznam.cz a 776 327 686.

Polární noc bude i když nemrzne

19. 2. 2015 v 11.50

Přestože teploty o víkendu nemají klesnout pod bod mrazu, navzdory tomu, že na Brněnské přehradě není dostatečná vrstva ledu, třetí ročník Polární noci se uskuteční. Na akci se přihlásili účastníci, a tak v sobotu 21. února vyrazí děti s dospělým doprovodem přespat do okolí Bystrce, děj se co děj.

Tábořit se bude tentokrát  na přístavišti Rokle (mapy.cz/s/fYnA), sraz na místě je v 19 hodin. Teploty ve dne se mají pohybovat kolem sedmi stupňů, v noci klesnou na nulu. Déšť se nechystá, má být polojasno.

Jestli se chcete s dětmi na akci přihlásit, zavolejte co nejdříve na 604 761 154 (Viktor Lošťák). K přespání v únorové noci potřebujete spacák, karimatku, přiměřené oblečení, hrnek na čaj a neuškodí stan.

Akci pořádá Klub rodičů a přátel při ZŠ Heyrovského 32.

-vl-

Související

Dobrodružství pro velké i malé: Polární noc už potřetí
Polární noc potřetí
Petr Mazálek: Polární moc (noc) slůvka ano
Bystrcké polárníky ohrožovaly želvy a déšť
Bystrčtí polárníci přespali na ledě Brněnské přehrady (Rovnost)
Stránky Klubu rodičů
Polární noc bude!
Polární noc podruhé: -2013°B
Tomáš Přibyl: Přežil jsem Polární noc (2012)
Polárníky zahřála odvaha a nadšení (2012)

Polární noc potřetí

11. 2. 2015 v 11.07

Znovu je tu dobrodružství pro ocelové muže, udatné ženy a nebojácná robátka. Noc plná chladu, nebezpečí, rumu, hladové zvěře, praskání ledu a všech nástrah, které je dokáže děsivá únorová noc v Bystrci nabídnout. Polární noc!

Už třetí ročník mrazivého zimního dobrodružství pořádá Klub rodičů a přátel ZŠ Heyrovského 32. Jste-li drsní, odvážní a nesmlouvaví, vydejte se spolu s námi opět přespat na zamrzlou hladinu Brněnské přehrady. S pomocí a radou zkušených táborníků strávíte nezapomenutelnou noc pod hvězdami, za zvuků praskajících ker, syčení vařiče a houkání sov.

polarni-noc-III-2

První polární noc se konala v roce 2012. Na odvážlivce čekaly teploty až třináct stupňů pod bodem mrazu, avšak dobrodružky a dobrodruzi se pranic nezalekli a vše v pořádku a s veselou přečkali. O rok později byla Polární noc citelně mírnější a bystrčtí polárníci na přehradě bojovali spíše s vlhkostí než s třeskutými mrazy. S pomocí notných dávek rumu však i tehdy vše zdárně překonali. Co si příroda připraví pro třetí ročník? Přihlaste se a zažijte to na vlastní kůži.

Akce se koná v sobotu 21. února a je určena pro děti všeho věku s dospělým doprovodem. Potřebujete na ni spacák, karimatku, hrnek na čaj, velmi vhodný je i stan a jistě i notná dávka odvahy. Odměnou vám bude zážitek, na který budete dlouho vzpomínat, tolik čaje, kolik vypijete, a k tomu osvědčení pravého bystrckého polárníka.

Tábořit se bude na ledu v oblasti Kozí horky, pokud se účastníci nedohodnou jinak. Vstup na akci je volný, je však třeba se předem přihlásit (info@krap32.cz nebo 604 761 154 – Viktor Lošťák). Bližší informace najdete na www.krap32.cznebo zavolejte. Neváhejte, bystrckým polárníkem se nemůžete stát každý den!

Viktor Lošťák

Související

Petr Mazálek: Polární moc (noc) slůvka ano
Bystrcké polárníky ohrožovaly želvy a déšť
Bystrčtí polárníci přespali na ledě Brněnské přehrady (Rovnost)
Stránky Klubu rodičů
Polární noc bude!
Polární noc podruhé: -2013°B
Tomáš Přibyl: Přežil jsem Polární noc (2012)
Polárníky zahřála odvaha a nadšení (2012)

Výtvarná soutěž Klubu rodičů

29. 1. 2015 v 15.15

Klub rodičů a přátel ZŠ Heyrovského 32 Vyhlašuje  výtvarnou soutěž pro  žáky a  třídní kolektivy ZŠ Heyrovského na téma:

 • 1.- 5.  třída   SVĚT ZVÍŘAT NARUBY na výkres A4
 • 6.- 9. třída  VYTVOŘ SVÉHO ABAKUKU VE 3D

Podmínky soutěže:

 • libovolná  technika
 • formát výkresu A4 pro stupeň 1 – 5 .
 • termín odevzdání do 17.4.2015 .  Druhý stupeň odevzdává paní učitelce Barovjanové.
 • práce musí být nejlépe na rubu označena : jménem autora , třídou, názvem díla

vytvarna-soutez-plakat

 Soutěžní kategorie: 

 1. kategorie – 3 nejlepší obrázky  žáků 1.stupně
 2. kategorie – soutěž mezi třídami v rámci jednoho ročníků (pouze  1.- 5. stupeň)
 3. kategorie – tři nejnápaditější ABAKUKU   6.-9. stupeň

Systém hodnocení tříd:

Z každého ročníku, nižšího stupně, bude vybrána lepší třída.

Systém hodnocení jednotlivců :

Z nižšího stupně budou vybrány tři jednotlivci bez ohledu na ročník. Z vyššího stupně budou vybráni jednotlivci bez ohledu na ročník.

 Další podmínky účasti v soutěži:

Doručením obrázku účastníci deklarují svůj závazek řídit se soutěžními pravidly. Současně tím vyslovují souhlas, že v případě získání výhry má  pořadatel soutěže právo využít jejich osobních údajů pro reklamní a marketingové účely. Jména žáků vítězných prací mohou být uveřejněna v mediích a na internetu.

Zaslané práce se nevracejí. Vyhlašovatel soutěže  – Klub rodičů a přátel ZŠ Heyrovského 32  –  si vyhrazuje právo s odevzdanými  výtvarnými díly volně disponovat a využít je pro publikační a jiné účely ve sdělovacích prostředcích, vystavovat je, nabídnout v aukci apod.

Výherce není povinen výhru přijmout. Výhry nejsou vyměnitelné. Vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno. Výhru nelze směnit za hotovost. Pokud si výherce výhru nepřevezme nejpozději do 30 dnů od data uskutečnění výhry, možnost převzít výhru zaniká bez náhrady.

Upíří stezka 2014: Bystrcká strašidla počtvrté už tuto sobotu

29. 10. 2014 v 09.51

upiri-2014Už počtvrté obsadí lesy kolem Bystrce příšery, strašidla, vlkodlaci a v prvé řadě upíři. V sobotu 1. listopadu v 16:30 vypukne další ročník tradiční oblíbené akce pro odvážné děti s rodiči – Upíří stezka. Ten, kdo se vydá na asi kilometr a půl dlouhou procházku tmavým hvozdem a nebude ubezdušen hrůzami, které tam spatří, bude v cíli odměněn občerstvením a posezením u ohně.

Na Upíří stezku je třeba nejen odvahu, ale také svítilnu a dobré boty. Kdo si chce strašidel užít opravdu náležitě, přijde až bude pořádná tma. Startuje se od 16:30 do 19 hodin od konečné zastávky tramvaje Ečerova (mapa). Akci pořádá Klub rodičů a přátel při ZŠ Heyrovského 32 v Bystrci.

Související

Upíří stezka #4: Klub rodičů volá o pomoc
Obrazem: Upíří stezka potřetí
Děsivější, špekáčkovitější a s pečenými hady – třetí Upíří stezka už si na vás brousí zuby!
Upíři úspěšní i podruhé

Hledá se uklízečka do školy

22. 9. 2014 v 08.11

uklizecka-420Základní škola na Heyrovského 32 v Brně-Bystrci přijme uklízečku na zástup po dobu dlouhodobé pracovní neschopnosti. Možnost na dohodu i na pracovní smlouvu. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 546 432 260.

ZŠ Heyrovského vyzývá rodiče: Oznámkujte nás

16. 6. 2014 v 19.57

Základní škola Heyrovského chce zjistit, jak se jí daří  vytvářet podmínky pro zdravé učení, partnerství mezi rodiči, dětmi a učiteli a zlepšovat školní prostředí. Rodiče svých žáků proto požádala o vyplnění dotazníku.

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás požádali o vyplnění autoevaluačního dotazníku školy.

Autoevaluační dotazník slouží jako zpětná vazba k naší práci v projektu Škola podporující zdraví. Na základě dotazníku vytyčíme oblasti, na které se v navazujícím projektu budeme chtít zaměřit tak, aby projekt odpovídal zájmům dětí, Vás, rodičů i školy.

Vyplnění dotazníku je dobrovolné. Prosíme, abyste dotazník vyplnili za oba zákonné zástupce pouze jednou. Otázky zjišťují Váš názor, neexistuje tedy správná ani špatná odpověď. Dotazník obsahuje také možnost vyjádření hodnocení a připomínek vepsáním vlastního textu.

Do dotazníku je nutné vepsat kód, který byste měli nalézt v žákovské knížce Vašeho dítěte. Kód slouží pouze pro ověření, že byl dotazník zaslán pouze jednou. Kódy jsou ve třídě přidělovány náhodně a jsou dostupné pouze osobě vyhodnocující dotazníky, která se neúčastní jejich přiřazování jednotlivým žákům. Dotazník je anonymní.

Výsledky šetření budou sloužit jako podklad pro tvorbu nového projektu Škola podporující zdraví. Po vyhodnocení s nimi budete seznámeni prostřednictvím webových stránek školy.

Případné dotazy Vám ráda zodpovíme prostřednictvím e-mailu krybus@zsheyrovskeho32brno.cz. Za vyplnění předem děkujeme.

 Základní škola Brno Heyrovského 32
Zdroj: www.zsheyrovskeho32brno.cz

S květinou na zahradní slavnost

9. 6. 2014 v 10.53

Na zahradní slavnost v areálu základní školy Heyrovského 32 jsou zváni všichni žáci, rodiče, učitelé a vlastně každý. Ve čtvrtek 26. června se od 17 do 20 hodin můžete těšit na hry, hudební i taneční vystoupení, divadlo, tvůrčí dílny, sportovní klání, diskotéku a občerstvení.

„Poslední pozdní odpoledne před samotným rozdáním vysvědčení jsme se rozhodli užít si společně s dětmi (žáky školy, bývalými žáky, budoucími prvňáčky), jejich rodiči, prarodiči a vůbec se všemi, kteří naší škole fandí a mají ji rádi,“ zve na slavnost Ludmila Eliášová, ředitelka školy. „Všechny hosty slavnosti čeká bohatý program, dobrůtky, které mohou napéci děti samotné, jejich maminky, ale i tatínkové a babičky… Zkrátka všichni, kteří se budou chtít utkat o titul Nejchutnější koláč. Celý program se bude odehrávat ve venkovním areálu školy, na jejich sportovištích, zvláště pak v altánu a jeho nejbližším okolí. Pokud nás zradí počasí, aktivity se přesunou do krytých či vnitřních prostor školy.“

Vstupenkou na slavnost bude květina – umělá nebo živá, v klopě nebo ve vlasech.

„Do přípravy se postupně zapojuje většina učitelů a vychovatelů školy, Klub rodičů  a v neposlední řadě úctyhodný počet našich dětí. Věříme, že se Zahradní slavnost stane příležitostí k mnoha příjemným setkáním, a že nebude slavností poslední,“ dodala Ludmila Eliášová.

Sobota: Bystrcký vandr nově

14. 5. 2014 v 13.25 • Témata: , , , ,

 Už tuto sobotu se koná další ročník Bystrckého vandru. Neuvěřitelné čtyřiačtyřicáté opakování tradiční bystrcké akce má bude mít tentokrát nové organizátory a díky nim i novou podobu.

Na procházku okolím Bystrce se stanovišti a úkoly se vydáte mezi 12. a 15. hodinou od startu u Křivé borovice (mapa). Účastníci, kteří překonají nástrahy trasy, se mohou těšit na diplom a drobnou odměnu, v cíli na ně ale také čeká další zábavný program, malé občerstvení a opékání špekáčků.

„Zveme i rodiče s kočárky, trasu jsme vybírali tak, aby byla sjízdná i pro ně,“ popsala Hana Jindrová z Klubu rodičů při ZŠ Heyrovského 32 v Bystrci. Klub rodičů se letos prvně podílí na přípravách Bystrckého vandru spolu se zkušeným partnerem, 45. pionýrskou skupinou Svratka. Spojují se tak dvě akce, čtvrté opakování Dne pro rodiny a Bystrcký vandr.

„Věříme, že společný projekt bude pro výletníky zábavnější. Spolupráce dvou sdružení nám dává nové možnosti, víc lidí znamená víc zkušeností a snadnější realizaci,“ uvedla předsedkyně Klubu rodičů Michaela Lužová.

V cíli vandru bude čas nejen na zábavu, ale i na trochu poučení.

„Kromě her a občerstvení jsme připravili také ukázku, soutěž a informace o možnostech kompostování v Brně. Přesvědčíte se, že bioodpad z domácnosti může být cennou surovinou, z níž vznikne mnoho dobrého, když se správně zpracuje,“ dodala Hana Jindrová.

Bystrcký vandr se koná za každého počasí, předpověď zatím slibuje vcelku snesitelné počasí s nanejvýš slabými přeháňkami. Další informace o letošním vandru získáte na pssvratka.cz a krap32.cz.

-vl-

Ke stažení

Bystrcký vandr – Den pro rodiny IV – plakát A4 (PDF)
Bystrcký vandr – Den pro rodiny IV – plakát A6 (PDF)

Související

Bystrcký vandr v novém příští sobotu

Darujte škole knihu. Nebo květinu

17. 4. 2014 v 09.19

O darování knihy pro školní knihovnu prosí základní škola Heyrovského 32 v Bystrci. Výzva Darujte škole knihu, kterou se škola na veřejnost obrátila už před rokem, zatím přinesla 597 darovaných svazků. Ve školní knihovně je však místo i na další.

„Stále vám budeme velmi vděční za věnování dalších knih,“ vyzvala ředitelka školy Ludmila Eliášová. „Přispět můžete dříve zakoupenými dětských knihami, které již ve vaší rodině nepotřebujete, nebo i koupí z vybraných titulů.“ Seznam knih, které by škola ráda do knihovny pořídila, najdete na jejích stránkách.

Darovat lze knihy nové nebo i ty, které máte doma, ale už je číst nebudete. Svým zaměřením by měly oslovit čtenáře ve věku od 6 do 15 let. Do knížky můžete vepsat i vzkaz pro její budoucí čtenáře, například uvést, co pro vás kniha znamenala nebo napsat věnování. Pak už stačí jen knihu do školy doručit, třeba po dítěti, osobně nebo i poštou.

Kdo knihu nemá nebo dát nechce, může zvážit věnování pokojové květiny. I jejich dar by škola přivítala, zkrášlí jimi čtenářský koutek i další prostory.

„Za všechny darované knihy i květiny předem děkujeme,“ dodala Ludmila Eliášová.

Zdroj: zsheyrovskeho32brno.cz

Související

Škola dostala od dárců víc než sto knih
Stránky základní školy Heyrovského 32

Děti z Bystrce vystavují, přijďte se podívat

3. 4. 2014 v 08.23

Hned dvě výstavy pro veřejnost uspořádala základní škola Heyrovského 32 v Bystrci. Návštěvníci si na nich budou moci prohlédnout práce dětí ze školní družiny. Obě výstavy začaly ve stejný den, 1. dubna.

„Nejde ale o apríl,“ vysvětluje učitelka Zdeňka Janoušková. „Práce dětí hledají cestu k širší veřejnosti, a proto opustily prostory školy a vydaly se na dvě frekventovaná místa v Bystrci.“

V cukrárně u kostela na náměstí 28. dubna si na výstavě s názvem Známe každou pohádku, popředu i pozpátku až do 18. dubna můžete prohlédnout ilustrace známých pohádek.

„Každé ze sedmi oddělení naší školní družiny zpracovalo jeden pohádkový příběh formou leporela a navíc se ještě pokusilo o jednu či více jeho zmodernizovaných verzí v literární podobě,“ uvedla k výstavě Zdeňka Janoušková.

Druhá výstava bude probíhat do konce dubna v pobočce Mahenovy knihovny na Vondrákově ulici. Jmenuje se Táto, mámo, budeme si hrát. Jde o projekt dětí z kroužku školní družiny Šikulka, které se snažily vytvořit originální hry pro své rodiny.

Všichni zájemci jsou na výstavy srdečně zváni.

Zdroje: www.heyrovskeho32.czBystrcké noviny č. 04/2014

Namaluj šílené jarňáky a vyhraj!

12. 2. 2014 v 21.19

plakat_A4-vytvarnaSoutez-14-fin

Klub rodičů a přátel ZŠ Heyrovského 32 a ZŠ Heyrovského 32 vyhlašují výtvarnou soutěž pro žáky a třídní kolektivy ZŠ Heyrovského 32 v Brně na téma „Nejšílenější zážitek z jarních prázdnin“.

Podmínky soutěže:

 • libovolná technika (kresba, malba, koláž, atd.)
 • formát výkresu A3
 • termín odevzdání do 16. 4. 2014 paní vychovatelce Janouškové
 • práce musí být na rubu označena: jménem autora, třídou, názvem díla

Soutěžní kategorie:

 • 1. kategorie – 5 nejlepších obrázků žáků 1.stupně
 • 2. kategorie – 5 nejlepších obrázků žáků 2.stupně
 • 3. kategorie – soutěž mezi třídami v rámci jednoho ročníků

Systém hodnocení tříd:

Z každého ročníku bude vybráno 11 nejhezčích obrázků. Třída, která bude mít v těchto 11 vybraných největší počet obrázků, vyhrává. Odevzdáním soutěžních prací za celou třídu, se žáci automaticky zařazují do soutěže jednotlivců.

Systém hodnocení jednotlivců:

Z každého stupně bude vyhlášeno 5 nejhezčích obrázků bez ohledu na ročník a třídu autora.

Další podmínky účasti v soutěži:

Doručením obrázku účastníci deklarují svůj závazek řídit se soutěžními pravidly. Současně tím vyslovují souhlas, že v případě získání výhry má pořadatel soutěže právo využít jejich osobních údajů pro reklamní a marketingové účely. Jména žáků vítězných prací mohou být uveřejněna v mediích a na internetu.

Zaslané práce se nevracejí. Vyhlašovatel soutěže – Klub rodičů a přátel ZŠ Heyrovského 32 – si vyhrazuje právo s odevzdanými výtvarnými díly volně disponovat a využít je pro publikační a jiné účely ve sdělovacích prostředcích, vystavovat je, nabídnout v aukci apod.

Výherce není povinen výhru přijmout. Výhry nejsou vyměnitelné. Vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno. Výhru nelze směnit za hotovost. Pokud si výherce výhru nepřevezme nejpozději do 30 dnů od data uskutečnění výhry, možnost převzít výhru zaniká bez náhrady.

Ke stažení

Plakát k výtvarné soutěži 2014 (pdf)
Soutěžní podmínky 2014 (pdf)

Lesem s děsem potřetí

15. 10. 2013 v 10.57

Bojíte se strašidel? Vyděsí vás upíři a vlkodlaci? Statečné děti jako vy jistě ne! Přijďte se znovu utkat s děsivými démony na již třetí ročník Upíří stezky, hrůzostrašné procházky setmělým lesem, na níž na vás číhá nejedno nebezpečí. Startuje se v sobotu 2. listopadu od 16:30 do 19:30 od konečné tramvaje Ečerova v Brně-Bystrci (49°13’1.351″N, 16°30’38.218″E, mapy.cz/s/8EXK). Na konci napínavé, asi 1,5 kilometru dlouhé cesty na vás čeká nejen úleva od strachu, ale také opékaní hadi a další občerstvení.

Upíří stezkou se mohou vydat děti menší i větší, nejlépe s doprovodem rodičů. Trasa není sjízdná kočárkem, fungující svítilna a dobré boty jsou nezbytné. Doporučujeme přijít až po setmění. Vstupné 45 korun za dítě, výtěžek jde ve prospěch základní školy Heyrovského.

 

Sponzorem Upíří stezky je Sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA. Děkujeme!

Související

Obrazem: Upíří stezka (druhý ročník)
Upíři úspěšní i podruhé
Lesem s děsem: Upíří stezka 2.0
Obrazem: Upíří stezka 21. října 2011
Upíří stezka přilákala dvě stovky dětí
Upíří stezka
Upíří stezka 21. října


Fitness zařízení inSPORTline pro domácí trénink